O mně

KRÉDO :

Poskytuji servis založený na budování dlouhodobého vztahu  a důvěry. Z mých klientů se stávají moji přátelé, a moji přátelé jsou často také mými  klienty. 

  

Smutným faktem je, že v současnosti profese finančního poradce není veřejností vnímána příliš pozitivně. Je to způsobeno zejména tím, že za "finančního poradce" se dnes prohlašuje každý prodejce stavebního spoření či pojištění. Dělá to navíc bez osobního dlouhodobého závazku převzít odpovědnost. Pojišťuje, ruší a sjednává smlouvy hlava nehlava. Nezřídka upřednostňuje zájem svůj před zájmem klienta. Obyčejný člověk se tak většinou s nabídkou finančních služeb setkává až příliš často ne příliš vhodným způsobem.

  

V pojišťovnictví se pohybuji od roku 1996. Nejdříve jako zaměstnanec jednoho velkého a významného českého pojišťovacího makléře a od roku 2002 jako spolupracovník ZFP Akademie, která mne oslovila svojí filozofií i lidmi ve vedení. Prošel jsem si systémem „od píky“ a v současnosti zde působím na pozici ředitele obchodní struktury. 

 

Budu rád, když Vám budou zde zveřejněné informace prospěšné. V případě, že se budete potřebovat s něčím poradit či na něco z  oblasti financí zeptat, neváhejte mne kontaktovat.

Jsem Vám i nadále osobně k dispozici.

 

S úctou

 

Ing. Štefan Ryba

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontaktovat mne můžete zde:

Tel.       775 027 931

Email:   stefanryba@stefanryba.cz

 

ZPROSTŘEDKOVÁVÁM TYTO PRODUKTY : 

pojištění života, úrazu, invalidity, pracovní neschopnosti, majetku ( auto, byt, dům, domácnost ) a odpovědnosti,penzijní připojištění, podílové fondy, investiční životní pojištění, stavební spoření, hypotéka, americká hypotéka, refinancování úvěrů, úvěr ze stavebního spoření, stavební spoření, termínované vklady,investiční zlato

 

ZKOUŠKY, VZDĚLÁNÍ, ZKUŠENOSTI: 

Zkouška u České národní banky v oboru investování

Zkouška u České národní banky v oboru pojišťovnictví

Zkouška na důchodovou reformu a investice 

ČVUT Praha fakulta strojní – konstrukce letadel